اپليكيشن و برنامه هاي اندرويد اپليكيشن و برنامه هاي اندرويد .

اپليكيشن و برنامه هاي اندرويد

آپ

بيشتر افراد با آپ و اپليكيشن آپ آشنا هستند. با دانلود اپليكيشن آپ و استفاده از آن كارهاي شما به طرز باورنكرني اي آسان ميشود.

اپلكيشن آپ داراي رابط كاربري آسان، زيبا و راحتي است كه كارهاي آنلاين شما را به ساده ترين شكل ممكن انجام ميدهد.

امرزوه براي هركاري اپليكيشني وجود دارد و همين موضوع باعث گيج شدن شما در امور ميشود. داشتن چند اپليكيشن بر روي گوشي همراه شما ميتواند تا حدود زيادي از حجم حافظه را بگيرد و كارايي دستگاه شما ار پايين بياورد. به عنوان مثال فرض كنيد كه در 5 بانك مختلف داراي حساب هستيد؛ براي هركدام نيز اپليكيشني وجود دارد و شما انها را نصب مبكنيد. براي كوچكترين كار بانكي بايد به اپليكيشن بانك مرجع كارت خود مراجعه كنيد و اين باعث بيشتر گيج شدن شما ميشود. با داشتن اپليكيشن آسان پرداخت به راحتي از هر كارت بانكي ميتوانيد موجودي بگيريد و پول انتقال دهيد.

همين انتقال پول به تنهايي 90 درصد كارهاي شما را بهبود ميبخشد. فرض كنيد در تاكسي نشسته ايد و هنگام پرداخت كرايه يادتان ميفتند كه پول نقد همراه خود نداريد؛ به جاي رفتن تا عابر بانك و معطل كردن راننده، خود و ديگران به راحتي ميتوانيد شماره كارت بانكي راننده را گرفته و همان موقع از طريق اپليكيشن آپ كرايه خود را در كمتر از 30 ثانيه پرداخت كنيد. براي خريدهاي آنلاين، انتقال وجه و ... به راحتي ميتوانيد از اين امكان اپليكيشن آپ استفاده كنيد. در ضمن براي انتقال وجه اين اپليكيشن مبلغ بسيار كمتري را نسبت به بانك از حساب شما كسر خواهد كرد و كارمزد انتقال وجه براي شما بسيار كمتر ميباشد.

ديگر خدمت مهم اين اپليكيشن گرفتن موجودي است. با داشتن اين اپليكيشن ديگر نيازي به رفتن تا عابر بانك نداريد و به راحتي ميتوانيد موجودي حساب خود را داشته باشيد.

يكي ديگر از خدمات مهم اين اپليكيشن آن است كه شما ميتوانيد از طريق اين اپليكيشن قبوض خدماتي خود را به راحتي پرداخت كنيد. تنها كافي است كه اطلاعات قبض و سپس اطلاعات كارت را وارد كنيد تا قبض شما پرداخت شود.

از طريق اين اپليكيشن به راحتي ميتوانيد صدقه پرداخت كنيد و به موسسه هاي خيريه كمك كنيد. در اين برنامه موسسه هاي خيريه از جمله محك و ... وجو دارند تا شما بتوانيد به صورت مستقيم به آنها كمك كنيد. روزانه ميتوانيد صدقه هاي خود را نيز از همين طريق پرداخت كنيد.

از ديگر امكانات مفيد اين اپليكيشن ميتوان به خريد شارژ از طريق اين اپليكيشن اشاره كرد. براي خود و ديگران ميتوانيد از طريق اين اپليكيشن شارژ بخريد. اپليكيشن آسان پرداخت امكان پرداخت شارژ براي تمام سيم كارت هاي رايج در كشور را فراهم كرده است.

از ديگر خدمات مهم اين اپليكيشن خريد بيمه است. بيمه هاي مختلفي را ميتوانيد از طريق اين اپليكيشن خريداري كنيد. بيمه ثالث، بدنه ماشين، آتش سوزي و ... براي خريداري آماده است و شما تنها كافي است پوشش هاي مورد نظر را انتخاب كنيد و سپس مبلغ بيمه را پرداخت كنيد تا بلافاصله بيمه براي شما صادر شود. در قسمت بيمه اپليكيشن آپ هر سرويس بيمه از چندين طرح مختلف تشكيل شده است. در اين قسمت شما مي‌توانيد ليست طرح‌هاي ارائه شده براي سرويسي كه انتخاب كرده‌ايد را مشاهده و طرحي كه براي شما مناسب‌تر است را انتخاب كنيد. بعضي از طرح‌ها خود شامل جزييات بيشتري هستند. در اين صورت دكمه‌اي سبز رنگ با نام "اطلاعات بيشتر" وجود دارد. با كليك بر روي اين دكمه جزييات مربوط به هر طرح نمايش داده مي‌شود. در قسمت بعد استعلام و سپس با خريد بيمه آن مرحله را به پايان ميرسانيد.

در قسمت تله پرداز اپليكيشن آپ شما مي‌توانيد هنگام خريد از فروشگاه‌ها و شركت‌هاي طرف قرارداد با آسان پرداخت، با استفاده از اين سرويس، وجوه خود را پرداخت كنيد. در ابتدا بايد كد پردازنده و شناسه پرداخت را وارد نماييد سپس وجه را پرداخت كنيد.

قسمت شارژ اينترنت اين اپليكيشن هم ميتواند كمك زيادي به شما كند. از اين طريق ميتوانيد براي سيم كارت هاي خود اينترنت بخريد و سرويس هاي مختلف را بشناسيد و مناسبترين آن را پرداخت كنيد. در اين قسمت همچنين ميتوانيد براي سرويس هاي شركت هايي چون شاتل، پارس آنلاين و ... را نيز از اين طريق خريداري نماييد. سرويس هاي اينترنتي ايرانسل و واي مكس نيز از طريق اپليكيشن آپ قابل خريداري است.


برچسب: آپ، اپليكيشن آپ، دانلود اپليكيشن آپ، آسان پرداخت، اپليكيشن آسان پرداخت، اپليكيشن آپ براي اندرويد، راهنماي استفاده از اپليكيشن آپ، استفاده از اپليكيشن آپ، آپ براي اندرويد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۳۹:۵۷ توسط:negin valadkhani موضوع:

چگونه فال حافظ بگيريم

فال حافظ يكي از قديميترين سرگرمي هاي ما ايراني ها به حساب مي آيد اما جدا از سرگرمي خواندن اشعار حافظ بسيار لذتبخش است. هم اكنون اپليكيشن فال حافظ  براي گرفتن فال حافظموجود است. همچنين ميتوانيد فال حافظ آنلاين بگيريد.

هر ايراني در خانه خود يك يا حتي چند كتاب و ديوان اشعار حافظ را دارد. مشهور است كه امروز در خانهٔ هر ايراني يك ديوان حافظ يافت مي‌شود. ايرانيان طبق رسوم قديمي خود در روزهاي عيد ملي يا مذهبي نظير نوروز بر سر سفره هفت سين، و يا شب يلدا، با كتاب حافظ فال مي‌گيرند. براي اين كار، يك نفر از بزرگان خانواده يا كسي كه بتواند شعر را به خوبي بخواند يا كسي كه ديگران معتقدند به اصطلاح خوب فال مي‌گيرد ابتدا نيت مي‌كند، يعني در دل آرزويي مي‌كند. سپس به طور تصادفي صفحه‌اي را از كتاب حافظ مي‌گشايد و با صداي بلند شروع به خواندن مي‌كند. كساني كه ايمان مذهبي داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحهاي مي‌خوانند و سپس كتاب حافظ را مي‌بوسند، آنگاه با ذكر اورادي آن را مي‌گشايند و فال خود را مي‌خوانند.

آداب فال حافظ گرفتن

در ميان ايرانيان اين باور وجود دارد كه شيخ حافظ شيرازي داننده اسرار نهان و عالم غيب مي باشد و هنگام مواجه شدن با مشكلات يا دو راهي هاي زندگي با گرفتن فال حافظ مي توانند تصميم درست گرفته و از آينده با خبر شوند.

بهتر است فال توسط كودك بي گناه يا ريش سفيد دانا گرفته شود اما هر فردي مي تواند با نيت درست و خلوص براي خودش نيز فال بگيرد

اگر خودتان قصد گرفتن فال حافظ داريد، بهتر است در زمان هوشياري لباس تميز و راحت پوشيده و در مكان آرامي قرار بگيريد

از ديوان حافظ كامل استفاده كنيد

برخي از مسلمانان براي شادي روح حافظ فاتحه اي فرستاده يا 7 صلوات ذكر مي كنند.

زماني كه نيت كرديد و حافظ را قسم داديد، با دست چپ كتاب را بگيريد و با دست راست و چشمان بسته آن باز كنيد.

طبق سنت ايرانيان از بين دو صفحه اي كه باز شده بايد صفحه سمت راست را انتخاب كرده و غزل بالاي صفحه پاسخ فال مي باشد. در برخي از ديوان ها ممكن است بيت اول غزل در صفحه قبل باشد يعني از ابتداي صفحه سمت راست نباشد كه بايد به صفحه قبل رفته و از ابتداي غزل، شعر را بخوانيد.

در اين غزل يك يا چند بيت وجود دارد كه به نيت شما مربوط است. اگر پاسخ نيت خود را پيدا نكرديد بايد به غزل بعدي رفته و يكي از بيت هاي شماره 1 – 3 – 5 غزل دوم كه اصطلاحا به آن شاهد فال حافظ مي گويند و مطالب غزل قبلي را تاييد و تكرار مي كنند بخوانيد تا به پاسخ نيت خود برسيد.

علاوه بر آن از اشعار حافط ضرب المثل هاي فراواني را ميشونيم. به عنوان مثال :

ما ز ياران چشم ياري داشتيم

تكيه بر جاي بزرگان نتوان زد به گزاف

اولين فال حافظ پس از مرگ او گرفته شد. بعد از فوت اين شاعر بزرگ پارسي زبان، زماني كه مريدان و ارادتمندان او براي مراسم تشييع جنازه آماده مي شدند و تصميم داشتند پيكر او را در باغ مصلاي شيراز به خاك بسپارند، تعدادي از مخالفان حافظ، او را كافر خوانده و از خوانده شدن نماز بر جنازه حافظ خودداري و اجازه دفن در مكان مورد نظر را ندادند.

بعد از شدت يافتن نزاع دو طرف، تصميم بر اين شد كه از ديوان حافظ كمك گرفته و نظر شيخ حافظ شيرازي را از طريق اشعار و تفال به ديوان غزلياتش جويا شوند.

نتيجه فال حافظ، غزل 82 بود و مضمون آن، همه را به حيرت واداشت و مخالفان دست از مخالفت برداشته و مراسم تشييع جنازه با احترام برگزار شد.

كنون كه مي‌دمد از بوستان نسيم بهشت

من و شراب فرح‌بخش و يار حورسرشت

مكن به نامه سياهي ملامت من مست

كه اگه است كه تقدير بر سرش چه نوشت؟

قدم دريغ مدار از جنازه حافظ

كه گرچه غرق گناهست، مي‌رود به بهشت

از آن پس بود كه فال حافظ مرسوم شد. عده بسياري هستند كه به فال حافظ اعتقاد قلبي دارند و حتي از آن حاجت نيز ميگيرند. زيرا ميگويند حافط بر اساس قرآن اين اشعار را سروده است. گفته شده حافظ در سنين كودكي و با گوش كردن به صوت قرآن پدرش توانست كل قرآن را حفظ كند و علت تخلص “حافظ” نيز به اين دليل مي باشد. همچنين دردوران نوجواني اشعار شاعران بزرگي همچون سعدي، عطار، مولانا و نظامي را از بر بود.


برچسب: حافظ، فال حافظ، ديوان حافظ، اپليكيشن فال حافظ، برنامه فال حافظ، اشعار حافظ، فال حافظ آنلاين، دانلود فال حافظ، فال حافظ در اندرويد، فال حافظ با تفسير،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۳۹:۱۹ توسط:negin valadkhani موضوع:

اپليكيشن خلافي خودرو

خلافي خودرو و استعلام خلافي خودرو به دليل گسترش روزافزون تكنولوژي اين روزها كار بسيار آساني است. اما در كمي قديمتر از اين، گرفتن استعلام خلافي خودرو براي رانندگان به خصوص زمان خريد و فروش ماشين، كار بسيار دشواري بود. حال گسترش تكنولوژي در اين حوزه نيز به كمك افراد آمده است.

در گذشته پروسه دريافت برگه خلافي خورو وقت‌گيري بود و فرد بايد به پليس +۱۰ و يا راهنمايي و رانندگي مراجعه مي‌كرد. ولي هم اكنون مي‌توان به راحتي از طريق اينترنت برگه خلافي را دريافت و ميزان جريمه را به صورت آنلاين پرداخت نمود.

براي دريافت برگه خلافي به اين روش بايد به دفاتر پليس +۱۰ مراجعه مينموديد و با پرداخت مبلغ ۳۰ هزار تومان به عنوان تعرفه رسيدگي غير حضوري  اجرائيات، اقدام به استعلام خلافي خودروميكرديد.

اين كار را تنها رانندگاني ميتوانستند از اين روش استفاده نمايند كه مجموع خلافي خودروي آنها كمتر از يك ميليون تومان باشد. و براي رانندگاني كه جرايم رانندگي آنها بيشتر از اين مقدار باشد بايد به مراكز راهنمايي و رانندگي مراجعه مينمودند.

با رفتن در سايت راهور به راحتي ميتوانيد خلافي خودرو خود را استعلام بگيريد. با اس ام اس و تلفن همراه نيز ميتوانيد اين كار را انجام دهيد.

اما بهترين روش و در دسترسترين راه براي گرفتن خلافي خودرو داشتن اپليكيشني براي اين كار است. چرا كه امروزه تقريبا تمام افراد داراي گوشي هاي هوشمند هستند و هميشه و همه جا آن را همراه خود دارند. خوشبختانه براي استعلام خلافي خودرو اپليكيشن خلافي خودرو به نام فرمون طراحي و در دسترس است. با دانلود كردن و استفاده از آن متوجه خواهيد شد كه استعلام گرفتن چقدر با اين برنامه آسان است.

اين برنامه علاوه بر امكان گرفتن خلافي خودرو، داراي امكانات مختلف و سودمند ديگري نيز هست. در اين مقاله به معرفي و بررسي اين امكانات ميپردازيم.

اين  اپليكيشن در تمامي شهر ها و روستاهاي ايران در دسترس و قابل استفاده است. به طوري كه تمام افراد در سراسر كشور ميتوانند از اين برنامه استفاده كنند.

برنامه فرمون با استفاده از GPS سرعت آني اتومبيل را نمايش ميدهد و اگر اتومبيل از سرعت مجاز فراتر رود، به راننده هشدار ميدهد تا از سرعت خود بكاهد. به اين ترتيب از جريمه شدن و خطرهاي احتمالي جلوگيري ميشود.

مرجع اپليكيشن فرمون سايت راهور ميباشد؛ اين برنامه به صورت مستقيم به سايت واهور متصل است؛ پس تمام اطلاعات دريافتي آن معتبر و قابل استناد است.

براي استفاده از اين برنامه نياز به داشتن مدارك و اطلاعات اضافي نيست. علاوه بر آن كار با اپليكيشن فرمون آنقدر آسان است كه هيچ مراحل پيچيده اي براي استفاده از آن وجود ندارد.

برنامه فرمون قابليت آن را دارد كه از نقشه، دوربين هاي زوج و فرد، دوربين هاي كنترل سرعت و دوربين هاي كنترل ترافيك را تشخيص دهد و به راننده هشدار نزديك به آنها را بدهد.

رابط كاربري اين اپليكيشن فوق العاده است و براي طراحي آن از متريال ديزاين استفاده شده است. به اين ترتيب براي استفاده از آن نياز به آموزش نخواهيد داشت. طراحي اين اپليكيشن جذاب و بسيار كاربردي است.

با اين اپليكيشن هر فردي ميتواند خلافي خودرو را دريافت كند. اين برنامه براي خريداران و فروشندگان خودرو نيز بسيار مفيد است. به اين ترتيب كار انها آسان و در كوتاهترين زمان ممكن انجام ميشود.

اين اپليكيشن را ميتوانيد از سايت اندرويد سيتي دانلود كنيد


برچسب: خلافي خودرو، استعلام خلافي خودرو، خلافي خودرو آنلاين، خلافي آنلاين خودرو، ريز خلافي خودرو، پرداخت خلافي خودرو، اپليكيشن خلافي خودرو، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۳۸:۱۷ توسط:negin valadkhani موضوع: