اپليكيشن و برنامه هاي اندرويد اپليكيشن و برنامه هاي اندرويد .

اپليكيشن و برنامه هاي اندرويد

اپليكيشن آسان پرداخت

آپ

اپليكيشن آسان پرداخت يا اپليكيشن آپ يا به اختصار آسان پرداخت براي آساني كار شما ساخته شه است. اين روزها و با وجود تكنولوژي پرداخت قبوض، كارت به كارت كردن و ... به صورت دستي و حضوري كار مشكل و خنده داري است. البته براي تمام كارها اپليكيشنهاي جداگانه اي طراحي شده است اما داشتن چندين اپليكيشن هم گيج كننده است و هم سخت.

براي كار با اين اپليكيشن كافي است كه تنها به اينترنت متصل شويد و مراحل امر دلخواه خود را انجام دهيد. رابط كاربري اين اپليكيشن بسيار ساده است. در تمام مراحل توضيحي وجود دارد كه شما را از آن مرحله مطلع و شمار ا راهنمايي ميكند.

خريد شارژ ، پرداخت قبوض خدماتي ، پرداخت قبض موبايل ، خريد بيمه ، شارژ اينترنت ،  انجام عمليات كارت به كارت ، مشاهده موجودي ، نيكوكاري و پرداخت صدقه و .... در اپليكيشن آپ امكانپذير است.

هر كدام از اين كارها داراي مراحل مختلفي است، كافي است شما رمز دوم كارت عابر بانك خود را داشته باشيد تا بتوانيد هركاري كه مد نظر شما است را انجام دهيد. كارها با اين اپليكيشن به سرعت انجام ميگيرد و وقت شما را بيهوده تلف نميكند.

شايد يكي از مهمترين امكانات اپليكيشن آپ تله پرداز باشد. با اين امكان شما مي‌توانيد هنگام خريد از فروشگاه‌ها و شركت‌هاي طرف قرارداد با آسان پرداخت، با استفاده از اين سرويس، وجوه خود را پرداخت كنيد.

براي پرداخت قبوض تلفنهاي موبايل دائمي خود ميتونيد به اين قسمت مراجعه و قبض خود را پرداخت كنيد.

يكي ديگر از امكانات محبوب اپليكيشن آسان پرداخت قباليت كارت به كارت كردن وجوه درخواستي شما است. به اين صورت كه براي انتقال وجه كارت به كارت شماره كارت مبدا، كارت مقصد و مبلغ دلخواه انتقال وجه را وارد كنيد. همچنين مي‌توانيد در صورت تمايل توضيح اينكه انتقال وجه بابت چه كاري است را در بخش توضيحات وارد كنيد. اين توضيح در رسيد انتقال وجه نمايش داده مي‌شود. در حال حاضر سرويس كارت به كارت از مبدا بانك‌هاي ملي، كشاورزي، سپه، شهر، انصار، اقتصاد نوين، حكمت ايرانيان، دي، سرمايه، ايران زمين، توسعه تعاون، آينده، پست بانك، گردشگري، صنعت و معدن، رسالت، سامان، كوثر، خاورميانه، مهر اقتصاد، قوامين، پارسيان، تجارت و پاسارگاد به مقصد تمامي بانك‌هاي عضو شبكه شتاب امكان‌پذير است. ساير بانك‌هاي مبدا به زودي اضافه افزوده خواهند شد. در صورتي كه اطلاعات وارد شده در مراحل قبلي صحيح باشند انتقال وجه به سرعت و آساني انجام مي‌شود و رسيد تراكنش براي شما نمايش داده مي‌شود. شما مي‌توانيد تصوير رسيد انتقال وجه براي صاحب كارت مبدا ارسال و همچنين بر روي تلفن همراه خود ذخيره كنيد.

در قسمت شارژ اينترنت ميتوانيد براي خط همراه اول، ايرانسل و ديگر اپراتورها اينترنت مورد نياز خود را براي خود يا ديگران خريداري كنيد. به اين ترتيب كار شما ساده است و گيج نخواهيد شد.

در قسمت نيكوكاري ميتوانيد وجوه خيريه خود را به موسسات خيريه اهدا كنيد. موسسه هاي مختلفي در حال حاضر در اين بخش قرار دارند مانند موسسه محك، موسسه خيريه مهرانه و ....

تمام خدمات اين اپليكيشن آپ به صورت رايگان بوده و مستلزم هيچگونه هزينه اي نيست. براي تسريع در كارهاي خود اپليكيشن آپ را از  دريافت كنيد.

 


برچسب: آپ، اپليكيشن آپ، دانلود اپليكيشن آپ، آسان پرداخت، اپليكيشن آسان پرداخت، اپليكيشن آپ براي اندرويد، راهنماي استفاده از اپليكيشن آپ، استفاده از اپليكيشن آپ، آپ براي اندرويد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۱۶:۵۳ توسط:negin valadkhani موضوع:

ديوان حافظ

اين روزها با وجود پيشرفت تكنولوژي كارها بسيار آسان شده است. بسياري از افراد هستند كه بهديوان حافظ خيلي اعتقاد دارند و حتي روز خود را با فال حافظ شروع ميكنند. يا افرادي هستند كه علاقه زيادي به حافظ و شعرهاي بي نظير آن دارند. حمل كردن كتاب قطور حافظ براي هركسي آسان نيست. اما با وجود  فال حافظ آنلاين ، دانلود اپليكيشن حافظ ، اپليكيشن ديوان حافظ و ... ديگر نيازي به حمل كردن آن كتاب سنگين نيستيد.

اين روزها با وجود گوشي هاي هوشمند تقريبا تمام كارها راحت شده است. از پرداخت قبض تا ده‌ها كار ديگر را به راحتي ميتوان با اپليكشنهاي مربوطه انجام داد. گرفتن فال حافظ نيز از اين موضوع مستثني نيست. براي خواندن اشعار حافظ زماني كه اپليكيشن فال حافظ را در گوشي هوشمند خود داريد، هميشه آن اشعار در دسترس براي خواندن و فال گرفتن است.

اشعار اين شاعر بزرگ سده هشتم ايران، مورد علاقه تقريبا تمام افراد است. خواندن اشعار حافظهميشه باعث آرامش و خوشنودي است. با داشتن اپليكيشن فال حافظ همراه خود ميتوانيد در هر زمان و هر مكاني فال حافظ بگيريد و اشعار اين شاعر گران قدر را بخوانيد.

قرن ها است كه ديوان حافظ از پرمخاطبترين كتابهاي ايراني در سراسر جهان است. هر ايراني در خانه خود حتما ديوان حافظ دارد و چه بسا كه هر فردي در ايران يك يا حتي چند ديوان حافظ براي خود دارد. جدا از اعتقاد هر فرد درباره فال حافظ ، اشعار اين شاعر توانمند آنقدر جذاب است كه خواندن آنها هرگز تكراري نشده و نخواهد شد.

ديوان حافظ تنها يك كتاب پر از شعر نيست. خود شخص حافظ بسيار فرد انديشمندي بوده است به طوري كه در اشعار خود از اجتماع، سياست، عشق، عرفان، خدا، آخرت، انسانيت و صدها موضوع ديگر گفته است. با اينكه كتاب ديوان حافظ براي قرن ها پيش بوده است اما هنوز تازگي دارد. اين موضوع از آن جهت است كه اشعار حافظ متنوع  و گسترده است و در هر وضوعي پيامي و كلامي دارد.

اشعار حافظ وجوه مختلفي دارد به همين دليل برداشت هر فرد از اشعار حافظ مختلف است و به همين دليل است كه فال حافظ به وجود آمده است. هر كس بنا به نيت خود از اشعار حافظ بهره ميبرد و برداشت ميكند. شايد بسياري به فال اعتقاد نداشته باشند اما انسان بعضي وقتها به يك قوت قلب نياز دارد. اين قوت قلب و انرژي مثبت را ميتوان در قالب فال از حافظ طلب كرد. از اشعار حافظنيروي منفي و نااميدي پيدا نخواهد شد. شايد به همين دليل است كه فال حافظ مورد علاقه افراد بيشماري است.

شايد با خواندن اشعار حافظ تحول عميقي در آدمي صورت بگيرد شايد هم نگيرد اما در كل خواندن اشعار اين شاعر دانا بسيار آرامشبخش، عميق و لذتبخش است. بيشتر اشعار حافظ، غزل است و به غزليات حافظ نيز مشهور است. كوتاهترين شعر حافظ را در زير بخوانيد:

ما ز ياران چشم ياري داشتيم

خود غلط بود آنچه مي پنداشتيم

تا درخت دوستي كي بر دهد

حاليا رفتيم و تخمي كاشتيم

گفت و گو آيين درويشي نبود

ورنه با تو ماجراها داشتيم

شيوه چشمت فريب جنگ داشت

ما خطا كرديم و صلح انگاشتيم

البته ميگويند كه اين اشعار ارتباط مستقيمي با قرآن دارد. يعني حافظ اشعار خود را از قرآن الهام گرفته است. در تمام ديوان حافظ به ابيتي برميخوريم كه به صورت مستقيم از قرآن برگرفته شده است.

البته كه خواندن اشعار سخت است. اما نا اميد نشويد چون بعد از خواندن چندين بيت متوجه آهنگ شعر خواهيد شد و آن موقع است كه خواندن شما بهتر و بهتر ميشود. اگر متوجه معني كلمات و ابيات نميشويد بهتر است تفسير آن اشعار را بخوانيد. اپليكيشن فال حافظ داراي تفسير نيز هست و ديگر نيازي به وب گردي و جستجو جود نداريد. بيشتر اشعار و ابيات حافظ بيش از يك معنا و معما دارند به همين دليل است كه بهتر است به تفسير آن تنها اكتفا نكنيد و واژه واژه براي خود معني كنيد؛ به اين ترتيب شما برداشت خودر ا از شعر پيدا خواهيد كرد.

با دانلود اپليكيشن فال حافظ از سايت اندرويدسيتي تمام امكانات براي خواندن اشعار، خواندن تفاسير و گرفتن فال حافظ امكانپذير است. به اين ترتيب در گوشي هوشمند خود اشعار گرانقدر حافظ را داريد و از گزفتن فال حافظ يا خواندن اشعار حافظ لذت خواهيد برد.


برچسب: حافظ، فال حافظ، ديوان حافظ، اپليكيشن فال حافظ، برنامه فال حافظ، اشعار حافظ، فال حافظ آنلاين، دانلود فال حافظ، فال حافظ در اندرويد، فال حافظ با تفسير،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۱۵:۳۹ توسط:negin valadkhani موضوع:

استعلام خلافي خودرو

همانطور كه ميدانيد  اپليكيشن خلافي خودرو و گرفتن خلافي خودرو ليستي از مجموعه جرائم رانندگي است. رانندگان بر اساس خلاف هايي كه در امر رانندگي انجام مي دهند توسط پليس توقيف و جريمه مي شوند و اين جريمه ها در پرونده آن خودرو كه راننده با آن مرتكب جرم شده ثبت مي گردد . به اصطلاح به اين ليست پرونده خلافي ماشين مي گويند كه افراد ميتوانند با مراجعه به پليس +10 خلافي خودروي خود را استعلام بگيرند. در دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي فقط برگه خلافي خودروهايي داده مي شود كه جمع جرايم آنها كمتر از مبلغ ۱۰ ميليون ريال است. براي دريافت برگه تخلفات رانندگي با مبلغ بيش از ۱ ميليون تومان بايد به راهنمايي رانندگي مراجعه شود.

هزينه دريافت اين برگه ۲۷ هزار تومان و همچنين تعرفه رسيدگي غير حضوري اجرائيات (بررسي كسر خلافي) ۲۵ هزار ريال است. بابت هر رديف تخلف قابل اعتراض ۲ هزار ريال دريافت مي شود. در صورتي كه خلافي متقاضي بيشتر از ۳ برگ باشد بايد به ازاء هر صفحه اضافه ۲ هزار ريال (دويست تومان) پرداخت شود.

با وجود پيشرفت تكنولوژي و گوشيهاي هوشمند كه اكثريت داراي آنها هستند، اين كار نيز آسانتر از هميشه شده است. با وجود دانلود اپليكيشن خلافي خودرو ديگر نيازي به رفتن به دفاتر پليس+10 نيست. تنها كافي است اپليكيشن خلافي خودرو يا اپليكيشن فرمون را نصب كنيد تا كار شما آسان شود و به راحتترين صورت ممكن خلافي خودروي خود را پرداخت كنيد.

همانطور كه ميدانيد پرداخت نكردن جريمه، مبلغ آن را دو برابر ميكند. مراجعه به پليس + 10 و پرداخت جريمه ممكن است روزها طول بكشد. بهترين راه پرداخت به موقع جرائم يا به صورت آنلاين و سايت است يا اپليكيشن خلافي خودرو يا همان دانلود اپليكيشن فرمون است. هم اسان و هم كاربردي است. داشتن اين اپليكيشن بر روي گوشي هوشمند شما كارتان را بسيار راحت ميكند.

براي انجام كارهاي اداري هرچه ميتوانيد به صورت اينترنتي و آنلاين انجام دهيد تا هم خودتان درگير و خسته نشويد هم از حجم ترافيك و آلودگي هوا و ... بكاهيد. با داشتن اين اپليكيشن قطعا كار شما راحتتر خواهد بود. امروزه همه رمز دوم كارت عابر بانك خود را دارند به همبن دليل كار شما راحتتر انجام خواهد شد.

اپليكيشن فرمون به صورت مستقيم به سايت راهور متصل است به همين دليل تمام اطلاعات آن درست و صحيح ميباشد. از سامانه پيامكي هم ميتوانيد در اين خصوص استفاده كنيد اما بارها ديده شده كه اطلاعات سامانه پيامكي كمي با اطلاعات اصلي اختلال دارد. پس براي اطمينان بهتر است كه از اين اپليكيشن يا سايت استفاده كنيد.

اپليكيشن فرمون داراي رابط كاربري مناسب و ساده اي است كه ممار را براي شما راحتتر كرده است. كار با اين اپليكيشن ساده‌تر از سايت است به اين صورت كه تمام دسترسي ها مشخص و نمايان است. از اين اپليكيشن براي اتعلام خلافي خودرو و گرفتن استعلام خلافي موتور سيكلت و انواع وسيله نقليه ميتوان استفاده كرد.

در اين اپليكيشن با انجام تنظيمات ميتوانيد از تمام موارد جريمه در هنگام رانندگي باخبر شويد.

با انجام تنظيمات اين برنامه نزديك شدن به دوربين‌هاي زوج و فرد، دوربينهاي كنترل سرعت و ... را به شما هشدار ميدهد.

زماني كه به محدوده ترافيك نزديك ميشويد اين برنامه به شما آلارم ميدهد.

با اپليكيشن فرمون امكان پرداخت سريع جرائم رانندگي خود را خواهيد داشت.

در اين اپليكيشن امكان نمايش سرعت مجاز شما وجود دارد.

در استفاده از اپليكيشن فرمون هيچگونه مراحل پيچيده و حساسي وجود ندارد و كار با آن بسيار راحت است به اين دليل كه داراي رابط كاربري ساده و جذابي است.

اين برنامه را به راحتي ميتوانيد از سايت اندرويدسيتي دانلود كنيد.


برچسب: خلافي خودرو، استعلام خلافي خودرو، خلافي خودرو آنلاين، خلافي آنلاين خودرو، ريز خلافي خودرو، پرداخت خلافي خودرو، اپليكيشن خلافي خودرو، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۱۳:۲۴ توسط:negin valadkhani موضوع:

اپليكيشن آپ

آپ

با دانلود آپ و اپليكيشن آپ براي اندرويد كارهاي خود را راحتتر انجام دهيد. با آپ ميتوانيد شارژ اينترني خريداري كنيد، پول كارت به كارت كنيد، بيمه خريداري كنيد، قبضهاي خدماتي خود را پرداخت كنيد، قبض موبايل پرداخت كنيد و ده ها كار ديگر انجام دهيد.

آپ را ميتوانيد از سايت اندرويدسيتي دريافت و استفاده كنيد : آپ براي اندرويد

در دانلود آسان پرداخت ميتوانيد مبالغ صدقه و نيكوكاري خود را به موسسه هاي خيريه معتبر اهدا كنيد.

تنها كافي است رمز دوم كارت بانكي خود را داشته باشيد تا بتوانيد تمام تراكنش ها را به صورت آنلاين و بسيار ساده انجام دهيد.

انتقال وجه و پول كارت به كارت كردن، از طريق بانكهاي مبدا : بانك‌هاي ملي، كشاورزي، سپه، شهر، انصار، اقتصاد نوين، حكمت ايرانيان، دي، سرمايه، ايران زمين، توسعه تعاون، آينده، پست بانك، گردشگري، صنعت و معدن، رسالت، سامان، كوثر، خاورميانه، مهر اقتصاد، قوامين، پارسيان، تجارت و پاسارگاد به مقصد تمامي بانك‌هاي عضو شبكه شتاب امكان‌پذير است. ساير بانك‌هاي مبدا به زودي اضافه افزوده خواهند شد.

پرداخت قبوض خدماتي در اپليكيشن آپ نيز به راحتي امكانپذير است. براي پرداخت تنها كافي است شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض خود را وارد كنيد در صورتي كه باركد قبض در اختيار شما مي‌باشد مي‌توانيد بجاي ورود دستي، از باركدخوان استفاده كنيد. با لمس دكمه باركدخوان و اسكن باركد موجود در قبض، شناسه پرداخت و شناسه قبض به صورت خودكار پر خواهند شد. در غير اينصورت شناسه قبض و شناسه پرداخت را بصورت دستي وارد كنيد و در مراحل بعد قبض را پرداخت كنيد.

اين برنامه جامع داراي سرويسي به نام تله پرداز است؛ شما مي‌توانيد هنگام خريد از فروشگاه‌ها و شركت‌هاي طرف قرارداد با آسان پرداخت، با استفاده از اين سرويس، وجوه خود را پرداخت كنيد. براي اينكار بايد كد پذيرنده داشته باشيد. اين كار دستري شما را بسيار را حت تر از قبل ميسازد.

با اپليكيشن آپ ميتوانيد به صورت رايگان امتياز بگيريد و در كيف پول خود ذخيره كنيد. براي اينكار كافي است پس از انجام هر تراكنش با تكان دادن گوشي خود تا زماني كه دايره وسط صفحه پر شود و عدد آن به 100 درصد برسد، 25 امتياز دريافت كنيد. كليه امتيازات بدست آمده در اين بخش يا امتيازات دريافت شده بابت انجام تراكنش، نهايتاً تا روز بعد به حساب امتيازات كاربر اضافه خواهند شد.

شما مي‌توانيد با استفاده از امتياز خود از طريق همين اپليكيشن شارژ رايگان تهيه كنيد. هر يك امتياز معادل 10 ريال خواهد بود.

در قسمت خريد بيمه از اين اپليكيشن ميتوانيد خدمات مختلف بيمه اي با پوششهاي مختلف خريداري كنيد. در اين برنامه هر بيمه از طرح هاي مختلف با پوشش هاي مختلفي وجود دارد كه شما بر اساس نياز خود هر طرحي كه مايل هستيد را انتخاب ميكنيد و در مراحل بعدي شما مي‌توانيد خلاصه‌اي از اطلاعات خريد خود را مشاهده كرده و در صورتي كه تمامي موارد صحيح بودند، دكمه "تائيد" را لمس كرده تا وارد مرحله پرداخت شويد.

در قسمت شارژ اينترنت با توجه به اپراتور خود ميتوانيد سرويس اينترنتي مناسب را انتخاب كنيد. در اين قسمت همچنين ميتوانيد شارژ وايمكس هاي ايرانسل و مبين نت و ADSL بعضي شركت ها مانند شاتل را پرداخت كرد.

در اپليكيشن آپ همچنين ميتوانيد موجودي حسابهاي خود را ببينيد و چك كنيد.

اين اپليكيشن جامع، جايگزين چندين اپليكيشن مختلف است و كار شما را بسيار راحت ميكند.

راهنماي استفاده از اپليكيشن آپ را ميتوانيد از طريق لينك زير دريافت كنيد: راهنماي استفاده از اپليكيشن آپ براي اندرويد


برچسب: آپ، اپليكيشن آپ، دانلود اپليكيشن آپ، آسان پرداخت، اپليكيشن آسان پرداخت، اپليكيشن آپ براي اندرويد، راهنماي استفاده از اپليكيشن آپ، استفاده از اپليكيشن آپ، آپ براي اندرويد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۳۰:۱۴ توسط:negin valadkhani موضوع: